top of page

Kdo jsme?

Máme zkušenosti a rádi Vám poradíme 

Nevíte si rady a potřebujete poradit, jak nejlépe využít prostor? Hledáte praktické řešení, které by se hodilo do celkového konceptu domu či bytu? Tak s tím Vám rádi poradíme a potřebné řešení navrhneme.

U nás nekupujete zajíce v pytli

Bojíte se, že nedostanete přesně to, co chcete a na co jste třeba dlouho šetřili? S námi Vás tato obava nemusí trápit. Probereme veškeré detaily, vypracujeme vizualizaci a doladíme drobnosti, které Vás předtím ani nenapadly. 

Domluvená cena je pevná 

Stalo se Vám, že jste se s někým domluvili na ceně za zboží či službu a na faktuře bylo o několik pochybných položek více a nikdo se Vás na to neobtěžoval upozornit? Tomuto jednání nefandíme a nic takového od nás čekat nemusíte. 

Dodržujeme termíny

Zcela si uvědomujeme, že Váš čas je vzácný a kvůli domluvené montáži si musíte brát třeba volno v práci. Proto nehledáme žádné výmluvy, ale vždy hledáme řešení pro dodržení domluveného termínu.

Jsme jen lidé a chybu přiznáme

Zakládáme si na férovém a někdy až přátelském chování k našim zákazníkům. Každý někdy udělá chybu a my určitě nejsme vyjímkou. Když vznikne nějaký problém, tak to hned řešíme.

Kontaktovat nás můžete také přes tento formulář

Vaše zpráva byla odeslána

bottom of page